Home Page » Kontaktní formulář

Program pro diváky:
7. KARLOVARSKÝ POHÁR

sobota 15. června 2019 • KV Arena Karlovy Vary

Pro diváky i závodnice je v KV Areně připraven pestrý celodenní program. Po slavnostním zahájení ráno v 9 hodin začnou předvádět své sestavy moderní gymnastky od nejmladších věkových kategorií.

Závodní den vyvrcholí v podvečer finálovými závody v kategorii juniorek a seniorek, což jsou ty nejlepší závodnice, a tak se bude opravdu na co dívat. Slavnostní vyhlášení a předávání cen je plánováno v podvečer. Za pořádající domácí TopGym Karlovy Vary se představí až 20 moderních gymnastek ve věku 4 až 20 let.  Přijďte podpořit domácí závodnice a udělat jim skvělou atmosféru!

Kromě sportovních výkonů si diváci užijí i skvělé taneční exhibice různých žánrů. Zejména pro děti budou připraveny i další atrakce. V gymnastické školičce si můžou děvčata (ale i chlapci) vyzkoušet pod vedením trenérek gymnastické cviky a manipulaci s náčiním. Ve fotokoutku se můžou děvčata vyfotografovat s gymnastkami nebo se vyfotit v gymnastickém dresu. Nebudou chybět omalovánky či prodej gymnastických potřeb.

Závodní program:

09:00 - slavnostní zahájení závodů

19:30 - vyhlášení vítězů a slavnostní zakončení

Doprovodný program pro diváky:

V prostorách KV Areny budou připraveny další atrakce pro malé i velké diváky*:

  • gymnastická školička se Stuhovou vílou
  • omalovánky s gymnastickou tematikou
  • fotokoutek
  • prodej gymnastických potřeb

Na malé slečny čeká Stuhová víla

Vyzkoušet si cvičení se stuhou i dalším gymnastickým náčiním – obručí, švihadlem, míčem a kužely, si mohou vyzkoušet dětští návštěvníci na stanovišti Stuhové víly, které bude umístěno přímo ve foyer KV Areny. Děvčata, která splní jednotlivé úkoly s náčiním a obdrží plný počet razítek, čeká odměna. Velkou inspirací pro ně budou výkony skutečných moderních gymnastek, které současně shlédnou uvnitř arény na mezinárodních závodech Carlsbad RG Cup.

Exhibiční vystoupení:

Mezi jednotlivými závodními kategoriemi uvidí diváci exhibiční vystoupení.

Občerstvení:

K občerstvení můžete využít bufet v zázemí KV Areny nebo restauraci a pizzerii ve vedlejší tréninkové hale.


* vyhrazujeme si právo změnit doprovodný program dle aktuální situace bez předchozího upozornění

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Zvýrazněné položky jsou povinné.