Home Page » Kontaktní formulář

Program pro diváky:
7. KARLOVARSKÝ POHÁR

sobota 15. června 2019 • KV Arena Karlovy Vary

Pro diváky i závodnice je v KV Areně připraven pestrý celodenní program. Po slavnostním zahájení ráno v 9 hodin začnou předvádět své sestavy moderní gymnastky od nejmladších věkových kategorií.

Závodní den vyvrcholí v podvečer finálovými závody v kategorii juniorek a seniorek, což jsou ty nejlepší závodnice, a tak se bude opravdu na co dívat. Slavnostní vyhlášení a předávání cen je plánováno v podvečer. Za pořádající domácí TopGym Karlovy Vary se představí až 20 moderních gymnastek ve věku 4 až 20 let.  Přijďte podpořit domácí závodnice a udělat jim skvělou atmosféru!

Kromě sportovních výkonů si diváci užijí i skvělé taneční exhibice různých žánrů. Zejména pro děti budou připraveny i další atrakce. V gymnastické školičce si můžou děvčata (ale i chlapci) vyzkoušet pod vedením trenérek gymnastické cviky a manipulaci s náčiním. Ve fotokoutku se můžou děvčata vyfotografovat s gymnastkami nebo se vyfotit v gymnastickém dresu. Nebudou chybět omalovánky či prodej gymnastických potřeb.

Závodní program:

09:00 - slavnostní zahájení závodů

19:30 - vyhlášení vítězů a slavnostní zakončení

Doprovodný program pro diváky:

V prostorách KV Areny budou připraveny další atrakce pro malé i velké diváky*:

  • gymnastická školička se Stuhovou vílou
  • omalovánky s gymnastickou tematikou
  • fotokoutek
  • prodej gymnastických potřeb

Na malé slečny čeká Stuhová víla

Vyzkoušet si cvičení se stuhou i dalším gymnastickým náčiním – obručí, švihadlem, míčem a kužely, si mohou vyzkoušet dětští návštěvníci na stanovišti Stuhové víly, které bude umístěno přímo ve foyer KV Areny. Děvčata, která splní jednotlivé úkoly s náčiním a obdrží plný počet razítek, čeká odměna. Velkou inspirací pro ně budou výkony skutečných moderních gymnastek, které současně shlédnou uvnitř arény na mezinárodních závodech Carlsbad RG Cup.

Exhibiční vystoupení:

Mezi jednotlivými závodními kategoriemi uvidí diváci exhibiční vystoupení.

Občerstvení:

K občerstvení můžete využít bufet v zázemí KV Areny nebo restauraci a pizzerii ve vedlejší tréninkové hale.


* vyhrazujeme si právo změnit doprovodný program dle aktuální situace bez předchozího upozornění
Zvýrazněné položky jsou povinné.